Klubové akce - Japan klub

Přejít na obsah
Klubové šampionáty - udělené

12.10.2022
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční klubovou výstavu dne 10. prosince, která proběhne v sále restaurace Krčma na Kyrově. Pozvání k posuzování přijala a potvrdila Mrs. Marilyn Tuesley z USA .
Moc se na Vás na všechny moc těšíme.
Výbor klubu.
Přihlášky pouze on-line prostřednictvím systému DOG OFFICE

15.6.2022
Vážení přátelé..
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční letní klubovou výstavu, která proběhne 9. července v sále Sportovního domu v Hostouni u Prahy. Delegaci k posuzování přijala a potvrdila paní Sara Nordin ze Švédska.
Těšíme se na Vaši účast.
Přihlášky pouze on-line prostřednictvím systému DOG OFFICE

18.3.2022
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na tradiční jarní klubovou výstavu, která se bude konat dne 16. dubna v sále restaurace U hřiště v Lišanech u Rakovníka. Pozvání k posuzování  přijala paní Marie Petersen z Dánska. Přihlášky pouze on-line prostřednictvím systému DOG OFFICE. Platba výstavních poplatků je možná hotově v den výstavy.
Těšíme se na Vaši účast.
Výbor klubu