Aktuální informace - Japan klub

nazev
Přejít na obsah
Vážení přátelé.
Dovolujeme  s Vás všechny pozvat na plánovanou volební členskou schůzi J A P A N K L  U B z.s. dne 28. 11. 2021. Místo konání je uvedeno na pozvánce v  příloze.
Vzhledem ke skutečnosti,  že se jedná o schůzi volební do orgánů klubu (výbor klubu + dozorčí  rada) prosíme Vás, abyste Vaše návrhy zasílali e-mailem. Upozorňujeme,  že s návrhem musí navržený člen předem souhlasit, aby nedošlo k  momentálnímu překvapení až na schůzi. Z  Vašich návrhů bude sestavena  kandidátka a budete s ní seznámeni na členské schůzi.
Těšíme se na Vaši účast.
Výbor klubu

3.11.2021
Vážení přátelé, chovatelé a milovníci japan chinů.
Dovolte nám, abychom Vás pozvali na vánoční klubovou výstavu se zadáváním titulů Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz dne 18. prosince do Charvatců, část obce Martiněves PSČ 411 19
Delegaci přijal a posuzování potvrdil Dr. ANDREAS SCHEMEL z UK.
Přihlásit se můžete on-line pomocí DOG OFFICE, Přihlášky jsou již v systému spuštěny.
Propozice a přihlášky naleznete v sekci VÝSTAVY - Klubové akce.
Těšíme se na Vás.

27.8.2021
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na mimořádnou speciální výstavu, která proběhne 2. 10. 2021, která se bude konat na výstavišti v Brně.
Přihlášky na výstavy přijímáme on-line DOG OFFICE
Propozice a přihlášky naleznete v sekci VÝSTAVY - Klubové akce.
Těšíme se na Vaši účast.
Výbor klubu.

16.7.2021
Vážení přátelé,
na stránkách Krajské výstavy: http://podripskavystava.cz naleznete rozdělení plemen do jednotlivých kruhů

26.5.2021
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na Klubovou výstavu 24. 7. 2021, která se bude konat při Podřipské výstavě v Martiněvsi.
Přihlášky a propozice na výstavu naleznete na stránkách Krajské výstavy: http://podripskavystava.cz

20.5.2021
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na klubovou a speciální výstavu ve dnech 12. a13. 6. 2021, která se bude konat v sále  kulturního domu v Lubné u Rakovníka.
Po delší odmlce, z důvodu  vládních nařízení se těšíme na Vás moc těšíme a věříme, že si společné setkání náležitě užijeme.
Přihlášky na výstavy přijímáme on-line DOG OFFICE, ale můžete se přihlásit i e-mailem.
Přihlášky a propozice naleznete v sekci VÝSTAVY - Klubové akce
Výbor klubu.

6.2.2021
Vážení přátelé.
Omlouváme se Vám za potíže s klubovými webovými stránkami, které vznikly úmrtím webmastera. Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit a budete se v nich velmi dobře a rychle orientovat. Na stránkách se intenzivně pracuje a budou postupně doplňovány.
Vzhledem k současné situaci Vás zdvořile žádáme vás o úhradu členských příspěvků pro rok 2021 do konce února .
Rovněž Vám sdělujeme, že pro Vás připravujeme jarní klubovou výstavu o jejíž realizaci Vás budeme prostřednictvím webových stránek ale i e-mailem informovat ihned, jakmile dojde k rozvolnění vládních nařízení vzhledem k současné epidemické situaci.
Děkujeme za pochopení a těšíme se s Vámi všemi na setkání.
Výbor Klubu

Japan klub ČR